Koçluk Yolculuğuna Hoş Geldiniz !

Koç olmak zorlu bir süreç olsa da, oldukça tatmin edici bir seçenektir. Koçlarımızın büyük bir kısmı meslek seçimlerinden memnundur ve belki de şimdi bildiklerini geçmişte de biliyor olsalardı yine bu profesyonel mesleği seçerlerdi. Meslektaşlarımızın çoğu kendilerini gelişmiş ve ayrıcalıklı hissetmektedir... İşte bu bilinçle Coach Quality olarak meslektaşlarımıza, daha iyi hizmet verebilmelerini sağlamak ve kendilerini geliştirmelerine de katkı sağlamak adına Çalışmalar düzenlemekteyiz.

presentation

Coach Quality

CoachQuality 2011 yılında kurulmuş koçluğu hem sanat hem de bir bilim olarak ele alan ve bu süreçte bilimsel akademik koşullar ve bu sanatı icra etmede gerekli en önemli enstrüman olan kendinize odaklanmanızı sağlayacak çalışmaları düzenleyen ve bunları sizlere en kolay yoldan ulaştırmayı hedefleyen bir kurumdur. 2014 yılında yeniden yapılanma süreciyle birlikte 2015 yılında şirketimiz Türkiye'nin en değerli eğitim grubu olan Liderlik Okulu Eğitim A.Ş. tarafından satın alınmıştır. Geçmişten gelen tecrübemiz, Liderlik Okulu'nun tüm Türkiye'deki teknik altyapısı ve sosyal ağıyla çok daha güçlenmiştir.

CoachQuality olarak koçluk becerilerinin en iyi biçimde nasıl öğrenildiği ve geliştirildiği hakkında güçlü bir tecrübe ve bilgiye sahibiz. Özellikle uluslararası alanda yapılan çalışmalara Türkiye perspektifini ülkemizde ilk defa sisteme dahil eden bir kurum olarak karşınızdayız.

Coach Quality ile Koçluk Dünyasına Adım Atın ve Eğitimlere Hemen Başlayın.

Profesyonel Koç Olmak İçin Beklemenize Gerek Yok. Bu Süreçte Coach Quality Her Daim Yanınızda...

Coach Quality

Coach Quality Global, Bir Liderlik Okulu Eğitim A.Ş. iştirakidir.

 

Bize Yazın

1 + 4 =

Eğitimlerimiz

CoachQuality.com Türkiye'nin En İyi Koçluk Platformu